Play for Emilia logo.jpg

Below you can view the pictures of the auction items/Poniżej można zobaczyć zdjęcia z przedmiotów aukcyjnych

Cuprum Lubin jersey with team signatures/Koszulka Curum Lubin podpisana przez drużynę:
IMG_3969.JPG IMG_3968.JPG

Marcin Możdżonek Cuprum Lubin autographed jersey/Koszulka Marcina Możdżonka Cuprum Lubin z autografem:
IMG_3965.JPG IMG_3963.JPG

Grzegorz Łomacz Polish Jersey autographed by current Polish National Team members/Koszulka reprezantacyjna Grzegorza Łomacza z autografami obecnej reprezentacji narodowej:
IMG_3971.JPG

IMG_3970.JPG

Autographed pictures of Łukasz Piszczk, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki and Artur Boruc (min 80 PLN)/Autograf ze zdjęciem Łukasza Piszczka, Arkadiusza Milika, Kamila Grosickiego i Artura Boruca (min 80 PLN)

polish players.JPG

Necklace Chain with charms (min 250 PLN for all)/Charmsy + łańcuszek (min 250 PLN dla całość)
charms.JPG

WKS Slask Football team Cards (30 cards, 19 signed)/
Autografy WKS SLASK - karty z podpisami 30 (19 z augotgafami)

slask.JPG

Bonsai Tree/Drzewko Bonsai
bonzai.JPG

Football signed by Śląsk Wrocław team/Piłka Śląsk Wrocław
football.JPG

Original watercolor painting 15x21 cm, paper 250 g/m2, black plastic frame + frame 25x31 cm (min 150 PLN)/Oryginalna akwarela 15x21 cm, papier 250 g/m2, rama z czarnego tworzywa, + rama 25x31 cm (min 150 PLN)
1.JPG

Original watercolor painting 18x25 cm , paper 300 g / m2 , black plastic frame + frame 25x31 cm (min 150 PLN)/Oryginalna akwarela 18x25 cm papier 300 g/m2, rama z czarnego tworzywa, + rama 25x31 cm (min 150 PLN)
2.JPG

Original watercolor painting 30x40 cm, paper 300 g/m2, gilded wooden frame + frame 24x52 cm (min 350 PLN)/Oryginalna akwarela 30x40 cm, papaier 300 g/m2, drewniana złocona rama, + rama 24x52 cm (min 350 PLN)
30x40 minimum 350.JPG

3 x Helium Balloons- min. 200 PLN each/Balony z helem(1.40 cm)- każdy min. 200 PLN
mickey.jpg

Minions.png disney-frozen-elsa-walking baloon 1600 × 1600.jpg